Zrzut ekranu 2015-10-07 o 09.43.40

 

Młodzi nie pamiętają, ale okres 2008 – 2009 rok to był czas, gdy wielu inwestorów wróżyło, poziom docelowy dla Wig20 na wysokości 966 pkt.

Czy tak może się zdarzyć ? 

 

 

W mojej ocenie, zdecydowanie za wcześnie by o tym dyskutować, ale obecne wybicie minimów z 2011 i 2012 co najmniej, zmusza do zastanowieniem się nad poziomem  minimum z 2009 roku (1250 pkt.)

WIG20

Na Giełdzie jest prosta zasada „Jeżeli istnieje prawdopodobieństwo, że przegrasz to przegrasz”

Zgodnie z informacjami, którymi dzielę się w ramach Wideo dotyczącego rynku Akcji, od kilku miesięcy informuje o wzroście ryzyka i ostatecznym wykończeniem optymistów. A  w ostatnim Wideo informowałem, co może spowodować takie wybicie z jakim obecnie mamy do czynienia.

Obecnie na wykresach indeksów bazowych, zaobserwować możemy wybicie istotnych Wsparć. Statystycznie, informuje to o tym, że powinniśmy spodziewać się pogłębienia a co najmniej zjazdu w przestrzeń ostatniego minimum. 

O Analizie Technicznej zwykło się mawiać, że jest to „Samo spełniająca się przepowiednia”. Czy i tym razem okaże się, że racjonalizm rynkowy jest w stanie poradzić sobie z każdą porcją optymizmu.

O ile we WPISIE sprzed kilku tygodni, sugerowałem grę intuicyjną, wizualizując to trzecim kolegą maskotek tp, Rozumu i Serca, obecnie sam z ogromną zachowawczością obserwuje potencjalne możliwości inwestycyjne, zastanawiając się czy w obecnej sytuacji lepiej stracić okazję czy zaryzykować pieniądze… 

 

 

Jeżeli Ty też chcesz zarabiać inwestując w Akcje zapraszam do zapoznania się z moim szkoleniem: Kompletna Metoda Inwestowania Na Giełdzie : WIDEO

Zapraszam Cię również do obejrzenia Wideo w którym opowiadam o mojej ścieżce kariery i drodze którą przeszedłem by stać się inwestorem: WIDEO

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading