Trzy zdania na temat obecnej sytuacji na Rynkach Finansowych!

1. Zmniejszyły się kolejki, do zakładania rachunków inwestycyjnych!

2. Retorykę o taniości cen akcji budowaną na porównywaniu z ich maksimami sprzed kilku tygodni, zamienia się w oparcie o dywidendy, które historycznie wypłacała spółka!

3. Wykresy techniczne mogą być wskazówką do interpretacji przyszłej sytuacji na rynkach finansowych! (kontekst najbliższego tygodnia!) a przy tym wszystkim, tworzone są nowe stare teorie spiskowe…

Wszystkie punkty szczegółowo omówiłem w moim najnowszym video, które możesz obejrzeć tu: KLIKNIJ TU! – Zapraszam!

👉 Jeśli jeszcze nie miałeś możliwości, to również zapraszam Cię do zapoznania się z mega inspiracją!
Historia 11 największych inwestorów opisana w jednym bezpłatnym ebooku!
Link do pobrania : KLIKNIJ TU!

#kryzys #kryzys2020 #spadki #bessa #tanieakcje #akcje #GPW #hossa #wzrosty #LYNX

👉 Chcesz zacząć inwestować? Umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading