Dwa zdania w związku z sytuacją na Akcjach CD Projekt #CDR

Osobiście widzę w tej sytuacji, pewną analogię do tego, co wydarzyło się na Coca-Coli #KO.US w latach osiemdziesiątych. Tam firma zdecydowała się wycofać swój flagowy produkt, co wywołało ogromne niezadowolenie wśród konsumentów. Było to wtedy nazywane wpadką stulecia, ale firmie udało się z tego wybrnąć, przywracając flagowy produkt Coca-cola Original do łaski i w takiej formie jest on dystrybuowany po dziś dzień.

Osobiście uważam, że to samo stanie się z CyberPunk-em. Zarząd posypie głowę popiołem, naniesie poprawki, a konsument wybaczy. Ciśnienie wynikające z terminu i chęć przypodobania się klientom usprawiedliwi wtopę! Wystarczy zaczekać… Cierpliwości :)

Powyższa sytuacja okazała się doskonałą lekcją dla wielu inwestorów. Lekcją nt. zarządzania pozycją, pieniędzmi i odpowiednim doborem instrumentów finansowych. Nie ma pewniaków w biznesie!

Żeby wam zobrazować sytuację, pozwólcie, że posłużę się przykładem bójki na ulicy. Osoby niezwiązane ze sportem, w większości po pierwszym ciosie w twarz położą się na uli, uważając, że to ten cios ich zwalił z nóg. Natomiast wystarczy kilka razy skrzyżować rękawice z kimś innym, by okazało się, że jesteśmy w stanie, dużo więcej wytrzymać, a to, co wcześniej nas ścinało, to nasz brak świadomości. W biznesie jest podobnie! Błędy się popełnia, a potem jeszcze możemy znaleźć czas by je naprawić…

Ja zdecydowałem się, garstkę podkupić ;) Wejście po cenie z 265… spodziewam się terminowo, topornej drogi do góry i nie jest to ta inwestycja, w typie dynamicznych odbić – Nie jest to rekomendacja, a jedynie moja opinia! 

Jeżeli chcesz zacząć inwestować na Wall Street i nie tylko to zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą Brokera LYNX! Szczegóły w stopce! :)

 

Klienci którzy otworzą rachunek inwestycyjny poprzez ten link lub wpisując pawelsalamucha.pl w miejscu kupon otrzymają do wykorzystania 50$ w ciągu 2 miesięcy od wpłaty pierwszego depozytu.  Kliknij tu!

👉 Chcesz zacząć inwestować? Umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

                                                                 

...
Loading