Okres wakacyjny nie odłączanie związany jest z wyjazdami i ogólnym spędzaniu czasu wszędzie, tylko nie w pracy.

Z innej strony w końcu coś zaczęło się dziać! W prywatnych rozmowach, wielokrotnie powtarzałem, że moja cierpliwość do Rynku Akcji jest na wyczerpaniu i mdli mnie, gdy podczas kolejnego już Video omawiam „niedziejącą się” sytuacje na Akcjach VISTULI. :)

Tak ! Sam to powtarzam, że „Cierpliwość jest w cenie” i, że jest to nieodłączna cecha charakteru inwestora,  ale ile można!      

W końcu coś zaczęło się dziać i to w pierwszej kolejności na spółce omówionej w video (Link Do Video – KLIKNIJ TU!)

Akcje GRAJEWO
Akcje GRAJEWO
Podczas gdy wspólnie z Edytą wybraliśmy się na wycieczkę Quadem po okolicy, do Portfela wpadły Akcje GRAJEWO. Troszeczkę wcześniej, niż może wynikać to wersji omawianej w video, ale taki przywilej, rozumienia kilku technik, które pozwalają nam patrzeć na dany moment z wielu stron. (Informowałem o transakcji na Facebook-owej odsłonie tej strony)

Akcje AMICA
Akcje AMICA

A następnie, dnia kolejnego w wyniku jednej z moich ulubionych formacji i w mojej ocenie, występującej w nieprzypadkowym miejscu do portfela wpadły Akcje AMICA  (Informowałem o transakcji na Facebook-owej odsłonie tej strony)

Stop Lossy ustawione, zobaczymy co Rynek pokaże! 

 

 

Jeśli chcesz nauczyć się zarabiać inwestując pieniądze na rynku umów się ze mną na bezpłatną konsultację. W takiej sytuacji również przejdź przez Test Inwestora, gdyż tam odpowiadam na większość powtarzających się pytań a po nim zadasz mi swoje :) 

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading