11930805_1202271293136205_175722159330101616_oMuszę to napisać, bo normalnie nie zdzierżę…

 Często dostaje propozycje tak zwanej „Szansy”  Czasami to miłe zapytania, a w innych wypadkach są one wręcz wulgarne i chamskie. Tym bardziej, że u większości z nich nie ma żadnej WARTOŚCI, a pozostaje jedynie OBIETNICA.

Złoto online, diamenty od naszego rodaka, który jest właścicielem kopalni w afryce i obecny hit – reklama internetowa… coś mnie ominęło ???  :)

 Mało biznesu w tym biznesie, a dwa pytania demaskują całą strukturę oszustwa. 

 

Trzy podstawowe zasady, by inwestycja miała szansę na sukces.

1. Zabezpieczyć sobie swobodę wyjścia z inwestycji w dobrowolnym momencie.

2. Nie zapuszczać się w rzeczy o których się nie ma pojęcia.

3. Odnaleźć Realną Wartość Inwestycyjną.

 

Ludzie rzadko odnoszą zyski z własnych inwestycji, ponieważ te zyskowne nie są modne…  

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading