Inwestowanie jest tak Proste jak zrozumienie Faktu, że „Nie warto jeździć rowerem podczas Burzy”… 

13909267_1170757179632931_8990483584253519916_o

W miniony weekend miałem okazję uczestniczyć, ale również poprowadzić jedno ze Szkoleń podczas ASBIRO Biznes Camp. 

Podjąłem się  „Odczarowania Rynku” dla słuchaczy, czyli dowiedzieli się, że „Inwestowanie na Akcjach to raczej Biznes niż Pasja„, że „Gospodarka i Giełda to dwie różne sprawy ”  a „Samo inwestowanie jest i powinno być proste, o ile nie próbuje się jeździć rowerem podczas burzy…” :P 

Niesamowici ludzie, wiedza i kontakty.  POLECAM!!!

Tym czasem zabieram się, za przygotowanie kolejnego materiału, tym razem Video dotyczącego moich inwestycji i podsumowania minionego miesiąca.

 

 

Jeśli chcesz nauczyć się zarabiać inwestując pieniądze na rynku umów się ze mną na bezpłatną konsultację. W takiej sytuacji również przejdź przez Test Inwestora, gdyż tam odpowiadam na większość powtarzających się pytań a po nim zadasz mi swoje :) 

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

 

...
Loading