BABA?! – Nie! To nie chodzi o moja drugą połówkę i to, że ma wgląd do kont! Te tematy, każdy inwestor powinien rozwiązać indywidualnie i najlepiej nie łączyć tego z tak ważnym aspektem, jakim niewątpliwie jest życie rodzinne.


Podczas wczorajszej sesji, do mojego portfela trafiły akcje Alibaba Group Holding Ltd #BABA.US po cenie 230 USD. Jest to zagranie ceną, wynikające z metod Analizy Technicznej #AT. Korektę, która się rozgrywa, można opisać strukturą harmoniczną AB=CD dodatkowo na dołku mamy tzw. wyspę odwrotu w skali dziennej i jeszcze jeden szczegół, który mógł wróżyć taki rozwój sytuacji, czyli formacja świecowa na 4h (wiem, wiem – perspektywa inwestycji długoterminowa, a schodzimy do skal czasowych, które raczej akcjonariuszom jest obcy) Wiem również… Rząd Chiński i jego zalecenia względem właściciela i spółki… zobaczymy ;)

Ps. To nie jest rekomendacja!

Jeżeli chcesz zacząć inwestować na Wall Street i nie tylko to zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą Brokera LYNX! Szczegóły w stopce! :)

 

Klienci którzy otworzą rachunek inwestycyjny poprzez ten link lub wpisując pawelsalamucha.pl w miejscu kupon otrzymają do wykorzystania 50$ w ciągu 2 miesięcy od wpłaty pierwszego depozytu.  Kliknij tu!

👉 Chcesz zacząć inwestować? Umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

...
Loading