Analiza #CGC.US – Canopy Growth Corporation 

Canopy Growth Corp #CGC.US i wyrysowana oraz już potwierdzona formacja odwróconej głowy z ramionami w skali tygodniowej  #oRGR/t wygląda bardzo okazjonalnie :)  To jest 🤔moje kolejne podejście do branży.
Delikatnie i bez napalania się!

W temacie dywidend, to jest Spekulacyjna naleciałość po GPW 🤪, to też nie szukajcie ich tam, to nie jest ta natura handlu!

Chcesz zacząć inwestować? Umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading