Przedwiosenne Porządkowanie! Akcje JSW / CEZ / PFLEIDER

EKG logo

Właśnie zorientowałem się, że więcej publikuje na Facebook-owej odsłonie tej strony https://www.facebook.com/ElitarnyKlubGieldowy/  dlatego jeżeli jeszcze tego nie robisz to zachęcam do polubienia jej, by informacje Priorytetowo pojawiał się na Twojej tablicy.

A tu masz kilka ostatnich wpisów, które mogły Ci umknąć, a które mogłyby cię zainteresować.
Pozdrawiam  – Paweł Salamucha

 

14 luty 2017 – Akcje DOMDEV OUT, Akcje JSW IN

Czasami zdarza mi się robić pewne wybiegi intelektualne, obrazując rolę inwestora w rozwoju swojego Portfela Akcji. Niczym Selekcjoner i Trener w jednym, podczas toczącej się gry, staram się osiągnąć optymalny efekt.
Jedną i nieprzekraczalną zasadą w konstrukcji profesjonalnego Portfela Akcji jest to, że nie powinno w nim być jednocześnie więcej niż 10 spółek. Druga zasada brzmi, że za zachowanie majątku na giełdzie odpowiada gra w obronie, natomiast za wzbogacenie się, zdecydowanie Atak. Dziś w moim Portfelu Akcji, poczyniłem techniczną zmianę. W miejsce DOMDEV, której dałem szansę i nadal uważam, że jest to spółka z potencjałem, kupiłem akcje JSW, które w mojej ocenie na tym etapie, są w stanie szybciej coś pokazać …
Cena zakupu 72,20 zł. Jak zwykle, reszta w gestii Rynku

Akcje JSW Analiza Portfel Akcji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20 luty 2017 – Z cyklu „Trumna Nie Ma Kieszeni a Akcji Wystarczy Dla Wszystkich ”
– Akcje CEZ

Podczas dzisiejszej sesji do naszego Portfela Akcji zawitała spółka CEZ. O warunkach zakupowych informowałem na początku tego miesiąca w moim materiale VIDEO (Jeżeli jeszcze go nie oglądałeś to KLIKNIJ TU! : https://www.youtube.com/watch?v=BXBiH0sE-j4&t=1094s ). Podczas dzisiejszej sesji pojawiły się warunki progowe do zajęcia pozycji, reszta w gestii Rynku!Cena Wejścia 70,70 zł. Kolejna stacja 75 zł.

Akcje CEZ

 

22 luty 2017 – Analiza Akcji JSW i Akcji PFLEIDER

Kilka tygodni temu pisałem, że czeka nas okres w którym okaże się, którzy z Graczy Giełdowych „pływają bez majtek” …

Akcje JSW : PFLEIDERZobrazowaną sytuację na Akcjach JSW i PFLEIDERA doświadczeni Inwestorzy nazywają, strzepywaniem kurzu
z butów. Jest to tak wymowne, że nie trzeba tego tłumaczyć. Jednak proste narzędzie i odpowiednie
jego zastosowanie, z łatwością pozwala „zajrzeć przeciwnikowi w karty”

Miłej sesji 

Materiał pochodzi z kursu: http://SzkolenieGieldowe.pl

 

I to na ten moment tyle :) – pozdrawiam serdecznie – Paweł Salamucha 

 

Chcesz zostać Inwestorem, obejrzyj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading