AmRest Holdings SE #EAT W PORTFELU!

Zgodnie z zapowiedziami, #akcje AmRest Holdings SE #EAT podczas dzisiejszej sesji wskoczyły do #portfela.
Zagranie w oparciu o formację techniczną – #trójkąta (nazywanego również chorągiewką). Jest to jedna z najskuteczniejszych formacji #AT.

Tak się złożyło, że podczas dzisiejszego dnia, byłem poza biurem, to też zadziałało Zlecenie Oczekujące.
Ciekawa funkcja, ponieważ pozwala nam odkleić się od monitorów z wykresami i po określeniu konkretnego planu, zająć się innymi sprawami.

Cena K = 45 PLN

Więcej na temat tej funkcji opowiedziałem w Audycji Polski „Wall Street” – Giełda dla zajętych.

 

 

 

Chcesz zacząć inwestować? Umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem Salamucha: KLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading