AmRest Holdings SE #EAT – Formacja Trójkąta –  czekamy na potwierdzenie!

Biorąc pod uwagę obecny nastrój na #GPW inwestycja bardzo ryzykowna, ale sam sytuacja pod względem #AT bardzo obiecująca 🙂. Ewentualny zakup po 45, ale sama transakcja z kategorii „Rozumu i Serca”

#szkoleniegieldowe #akcjepl #gpw #polskiwallstreet #mbank #money #makemoney #getmoney #instagood #photooftheday #followme #picoftheday #like4like #instadaily #szkolenie #inteligencjafinansowa

ps. To nie jest rekomendacja!

 

 

 

 

 

Chcesz zacząć inwestować? Umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem Salamucha: KLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading