AKCJE PL:  Środowisko nie znosi próżni i tak w miejsce jednej spółki wskoczyła kolejna…

Podczas wczorajszej sesji, zgodnie z założeniami prezentowanymi w video, (Link do video) sprzedałem akcje ALIOR. Ostatecznie zysk wyniósł 18%. Decydujące było wybicie ostatniego low  i wydłużająca się korekta, względem poprzedzających.

#ALIOR

#11BIT
W miejsce to, podczas dzisiejszej sesji zostały kupione akcje 11BIT, na tzw. wybicie.


Ja wiem że drogo :P, ale mój schemat decyzyjny podpowiada mi, że w dłuższej perspektywie nie mam dla rynku za drogo, za tanio. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Zagranie na wybicie w oparciu o formacje 123 z Analizy Technicznej. Cena Kupno 215,7 zł. SL

 

 

 

 

 

Chcesz zostać Inwestorem, obejrzyj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading