Akcje ASBIS, Akcje ROVESE, Akcje ASTARTA, Akcje SYNTHOS

Delikatnie z opóźnieniem, ale już nadrabiam  ….   :)

Akcje ASBIS

Akcje ASBIS

W zasadzie to dobry przykład na to, że pospiech jest wskazany przy łapaniu pcheł, a na rynku (w kontekście akcji !!!) czasami warto chwilę się wstrzymać z euforycznym podejmowaniem decyzji. Na Giełdzie wszystko zależy od momentu rynkowego. Zarówno podczas sprzedaży i zakupu akcji, sprzyjającym momentem jest „spokój” a nie emocje wywołane euforią lub strachem.

Akcje ASBIS wracają do formy ? Zobaczymy. Na ten moment zysk 115 %

 

Akcje ROVESE

Akcje ROVESE

W przypadku tego waloru, do pewnego  momentu byłem autentycznie spokojny. Spodziewałem się korekty i w zasadzie to miałem ją wyliczoną co do grosza. Chciałem postawić na zasadę równości korekt, która jest zapowiedzią kontynuacji wzrostów. Mój plan się nie powiódł, ale w takich momentach „Romantyczne Plany” zamieniane są na matematyczne zasady wyliczania Stop Loss i zasada „Trwałego Przełamania Ceny”.

Na ten moment, Akcje Rovese nadal w portfelu. Zysk + 18 %  

Akcje ASTARTA

Akcje ASTARTA

Szczerze, przegapiłem moment i musiałem chwilę zaczekać by móc wycofać się z tej pozycji. Konsekwencją ruchu jest korekta, i tyczy się ta zasada obu kierunków, więc trzymam rękę na pulsie. Na ten moment strata wynosi – 8 %   

 

 

Na koniec aktualna Tabelka :

Akcje Tabelka 08

 

 

 

Treści zawarte w tym komentarzu są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading