Akcje ASBIS, Akcje ROVESE, Akcje POLNORD, Akcje URSUS

PawelSalamucha - Akcje

 

Ostatnimi czasy troszeczkę zmalała moja aktywność ponieważ zaangażowałem się w projekt edukacyjny mający na celu szerzenie świadomości Finansów Osobistych wśród młodzieży w moim mieście. www.eostroleka.pl/gielda.  Niestety odbywa się to kosztem tej strony, ale już naprawiam tą stratę :)

Akcje ASBIS – Wydarzyło się na giełdzie.  Akcje ASBIS  (na ten moment ponad 77 % Zysku) + do tego dywidenda.  Dniem dywidendy jest 15 czerwca, a dniem jej wypłaty 22 czerwca 2013 roku. Świetny zysk i chcemy jeszcze.

Akcje ROVESE – coś zaczyna się ruszać :). Mieliśmy nawet dynamiczny ruch do poziomu 1,88 zł, ale obecnie notujemy wydawać się może, techniczny powrót.

Akcje POLNORD – Akcje rozpędzone, SL na 8,25 z zasadą p.

Akcje URSUS – Do mojego portfela trafił niewielki pakiet akcji URSUS po cenie 3 zł (trochę opóźniłem się z zakupem, ale myślę że będzie dobrze ) .  Zgodnie z zasadami Price Action –  traktuje ten zakup Spekulacyjnie.

 

 

Treści zawarte w tym komentarzu są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading