Akcje ELEKTROTI w zamian za Akcje EKOEXPORT

Tak jak napisałem w tytule, podczas dzisiejszej sesji z naszego portfela najpierw wpadły Akcje ELEKTROTI a na koniec sesji zdecydowałem się zamknąć pozycję na Akcjach EKOEXPORTU.

Akcje ELEKTROTI vs EKOEXPORT

 

Decyzja zajęcia pozycji na Akcjach ELEKTROTI wynika z konsekwencji statystycznej. O tej spółce informowałem w jednym ze wpisów na początku roku. Dzisiaj pojawiły się odpowiednie warunki umożliwiające zajęcie pozycji. Jedyną wadą jest nie ustabilizowany wolumen, który znacznie ogranicza możliwości inwestycyjne, ale jakiś niewielki pakiet z przyzwoitości na pewno nie zaszkodzi.

Akcje EKOEXPORT w zasadzie nie były zaskoczeniem, ponieważ decyzja wynikała z informacji płynących z niższych skal. Przypomnę że, do wczoraj na tym walorze mieliśmy zarobione ponad 13 % dziś ten obraz mocno się zmienił, a ja nie chciałem czekać do jutra z decyzją.  Ostatecznie transakcja zakończyła się z niewielkim 1 % zyskiem. (I tak lepiej niż na lokacie  :) )

Akcje ELEKTROTI vs EKOEXPORT

 

 

Treści zawarte w tym komentarzu są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading