Akcje WARSZAWA GPW NOTOWANIASORRY  ale mamy awarię – W czwartek usłyszałem od mojego operatora internetowego. Piątek w rozjazdach a Sobota nie jest najlepszym momentem do publikowania wpisu na temat bieżącej sytuacji.

Miniony tydzień był rekordowo słaby biorąc pod uwagę dotychczasową historię naszego portfela.  Ogólna strata portfela przekroczyła poziom 4 % a  podczas Czwartkowej sesji z naszego portfela wypadły akcje ASBIS, akcje KGHM oraz akcje RAFAKO. Na Akcjach ASBIS nasza roczna inwestycja przyniosła zysk  95 % i była najdłużej jak dotychczas trzymanym walorem w portfelu.  Nie wykluczone że, jeszcze wrócimy do tych akcji.

Niestety Akcje RAFAKO przyniosły stratę 6% a na akcjach KGHM strata wyniosła 4,4 %.

 

Treści zawarte w tym komentarzu są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading