„Akcji Starczy Dla Wszystkich” Akcje GTC i Akcje STALEXPORT

Mówi się, że Pieniądze lubią Ciszę. Jak wiele przysłów krążących po Giełdzie, również i to „inwestorzy” błędnie interpretują. Wydaje im się, że zarabianie w większości przypadków zależy od tzw. cynku z urzędu lub tajnej informacji. W pierwszym momencie, można się z tym zgodzić, jednaj i w tym wypadku „inwestorzy” poszli na skróty szukając informacji tajnych na wszelkiego rodzaju forach i popularnych portalach informacyjnych…

Otóż Drogi Inwestorze – Na Forach nie spotkasz Prezesa dzielącego się informacjami !!!

Również  zgodzisz się ze mną, że nie każdy ma szczęście posiadać wujka w zarządzie, chcącego podzielić się informacją…

Wracając więc do początku tego wpisu, w mojej ocenie „Cisza” tyczy się do nieuleganiu „modzie” na posiadanie  poszczególnych akcji…

Zastanów się, co kształtuje Twój pogląd na temat Rynku ?

W wielu przypadkach, może to być wizerunek Gordona Gekko z filmu Wall Street z 1987 r.  Proszę pójdź za tą myślą dalej i przypomnij sobie jakiego poziomu procentowe zwroty osiągał ten inwestor. 5 – 7% … Przy tej całej zadymie, jaka towarzyszyła tym inwestycjom uważam, że jak zwykle Przesada „otoczenia” musiała zainteresować Widza.

Dziś zamieszczam pracę  Kamila i Piotra.  Przed Wakacjami zaczęliśmy współpracę i już widać WYNIKI !!!!   Brawo Chłopaki !….

Pamiętajcie Akcji Starczy Dla Wszystkich !!!!!!

Akcje GTC

Akcje GTC

 

 

 

 

Akcje STALEXPORT

Akcje STALEXP

 

 

„Jeden Obraz Wart Tysiąc Słów”

Treści zawarte w tym komentarzu są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

 

 

 

 

...
Loading