„Akcji Starczy Dla Wszystkich a Trumna nie ma kieszeni” mawiał jeden z moich wielkich nauczycieli.

Myślę że, po latach spędzonych na rynku co raz bardziej dociera do mnie prawdziwy sens tego co chciał mi przekazać. W miarę  rozwoju Giełdę przestaje się traktować z tak wielkim zainteresowaniem, jakim cieszyła się ona na początku naszej przygody. Po pewnym czasie wkrada się tzw. marazm by nie powiedzieć rutyna. To jest nic innego jak PROFESJONALIZM. Nieodłącznym elementem profesjonalizmu jest łatwość generowania zysku…  Miej czasu przed laptopem a więcej zysku na inwestycjach (…) Paradoks ?!

Podczas porannego webinara obiecałem że, zamieszczę informacje o Akcjach którym aktualnie się przyglądam z zamiarem poczynienia inwestycji.  Nie twierdzę że, w te wszystkie inwestycje się zaangażuje, oraz że, te spółki na pewno przyniosą zyski.

 Pamiętajcie – Giełda to w pewnym stopniu Statystyka. A dla tych akcji  w tym momencie jest ona na optymalnym poziomie :)

 

Akcje ASBIS – Stary Nasz „Zawodnik” W zeszłym roku wygenerowały zysk 95 %.  Co przyniesie 2014 r. ?

Akcje ASBIS

 

 

 

 

 

 

Akcje BAKALLAND – Formuje się Formacja RGR w skali miesięcznej. Warto poczekać i dalej obserwować. Cierpliwość w Cenie.

Akcje bakalland

 

 

 

 

 

 

 

 

Akcje GRUPA AZOTY – Fajna spółka wypłacająca Dywidendę na której w 2013 roku udało nam się wygenerować przyzwoity zysk. Aktualnie pojawiła się możliwość odkupienia. Należy jedynie zaczekać na Sygnał Wejścia.

Akcje GRUPAAZOTY

 

 

 

 

 

 

 

 

Akcje KANIA – Walor który od niedawna jest już w naszym portfelu. Fajna Sytuacja, warto było wykorzystać.

 

Akcje KANIA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Treści zawarte w tym komentarzu są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading