Obecna sytuacja na Akcjach Action u wielu inwestorów, w tym również u mnie, budzi pytanie Co dalej z tymi akcjami ? Sprzedać czy zostawić  ?

Spoglądając na wykres gołym okiem, sytuacja może nie napawać optymizmem. Przeszło 2 tygodnie temu, cena była jeszcze na poziomie 54 zł, by podczas wczorajszej sesji spaść do w granice 46 zł, czyli jakieś 15 % niżej.

W tym miejscu warty podkreślenia jest fakt, że Cena Wejścia ma Znaczenie. O możliwości zakupy tych akcji, informowałem u siebie na stronie dwukrotnie. Pierwszy raz  w okolicach grudnia po cenie 45 zł, drugi raz  w lutym, zakup w granicach 50 zł. Tak jak zaznaczyłem to na poniższym wykresie.  Z tego miejsca, chcę zaznaczyć, że osoby które skorzystały z mojej wskazówki i weszły po 50 zł, w tym momencie powinny być już po za rynkiem. Zasada grania za Free.  Niby te same akcje, ale punkt wyjścia wymaga 2 innych strategii.

Akcje ACTION

W tym momencie w oparciu o mój Plan, Akcje Action są we wzmożonej obserwacji ale, nadal sytuacja rozgrywająca się na tym walorze jest Akceptowalne. Czekam :)

Podobnie wygląda Sytuacja na Akcjach CAPITAL, INTEGERPL, LENA.

PS. Jednocześnie informuje, że 2 spółki z WIDEO, które opublikowałem na początku miesiąca, są już w grze. Więcej na ten tamat, w kolejnym wpisie.

 

 

Zapraszam Cię również do obejrzenia Wideo w którym opowiadam o mojej ścieżce kariery i drodze którą przeszedłem by stać się inwestorem: WIDEO

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie. 

...
Loading