W związku z Deklaracją „wykręcenia 1 000 000 zł. na akcjach”  z ciosem kolejne akcje do obserwacji.

Akcje MIESZKO

 Akcje MIESZKO

Duże nadzieje, można związać z spółka Mieszko. „Może w ślad za konkurencją, i oni zaczną się wspinać. Ostatnio nawet widziałem wydzielone półki w super markecie dla tej firmy, co może sugerować jakiś ruch Hit with Brick

A tak naprawdę, numerycznie  istnieje prawdopodobieństwo wybicia z formacji 123.

 

 

Akcje ROVESE

akcje ROVESE

Na te akcje, czekam już od kilku miesięcy.  Ciekawa formacja, harmoniczność również budzi nadzieje.
Teraz jedynie odpowiedniej Ceny należy wypatrywać, a to wymaga Cierpliwości.

   Nie dobrze o tym walorze, może świadczyć  „marazm” po wystąpieniu formacji SHARK32.

 

 

Zadaniem inwestora nie jest  przewidywać a reagować na ruch akcji.

Akcje ASBIS

akcje ASBISWalor który niestety na ten moment nam uciekł. Stosunkowo jeszcze nie wysoko, ale jest to dobry przykład na to w jaki sposób można podchodzić do inwestowania. Należy zidentyfikować konkretne miejsce zakupu akcji. Tak by w oparciu o te miejsce, można było ustawić logiczny poziom Limit Stop, który nie tylko będzie chronił nasze pieniądze ale również informował o kilku innych sprawach. 
Czy w związku z tym, należy pożegnać się z tym walorem ?
Zdecydowanie nie !
Teraz należy skorzystać z umiejętności technik dołączania do ruchu. Ale nigdy w sposób, „z zamkniętymi oczami Canny”.

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading