Akcje PL: „Czas mija a ja niczyja…” – inspirowane rzeczywistością

Od kilku miesięcy, jednym z najcześciej omawianych problemów w indywidualnych rozmowach z inwestującymi inwestorami, jest marazm giełdowy. Tak, tak, ja wiem, że WIG wybił szczyt z 2007 roku, wiem, że wszem i wobec akcje rosną, jednak wielu z nas ta hossa omija.
W jaki sposób pozbyć się marazmu na akcjach wynikającego z byt szerokiej dywersyfikacji, jednocześnie nie zwiększając ryzyka? Na to pytanie odpowiadam w najnowszej audycji.
Zapraszam!


 

Chcesz zostać Inwestorem, obejrzyj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading