Analiza akcji TAURON i akcji  CCC

To nie jest tak, że obraziłem się na polskie akcje i postanowiłem szukać szczęścia jedynie na innych rynkach. Po prostu nadal jestem zdania, że dopóki na głównych indeksach a w szczególności na akcjach w nich zawartych, nic się nie ruszy, to nie ma czego szukać na Warszawskiej giełdzie akcji…

Tymczasem podrzucam dwa wykresy. Wiarygodność znacznie zaniżona, gdyż jak to mawiam, są to formacje wymuszające interpretację, a to wśród bardziej doświadczonych i z większym kapitałem zachęca do pewnych manipulacji. Szczegółowo omawiam to w ostatniej lekcji na szkoleniegieldowe.pl (lekcja-PODSUMOWANIE). Jej aktualizacja planowana jest a poniedziałek 25 czerwca.

Akcje TAURON POLSKA ENERGIA (TPE)
Istnieje znaczna szansa na wyrysowanie się tzw. odwróconej głowy z ramionami.

Akcje CCC
W ich wypadku, pojawiająca się formacja nie wróży niczego dobrego.

 

Chcesz zostać Inwestorem, wykonaj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading