AKCJE SYNTHOS

Na sukces w inwestycjach Akcyjnych  składa się kilka czynników. Jednym z tych czynników jest umiejętność doboru ODPOWIEDNICH Akcji w KONKRETNYM  CZASIE. Nie sztuką jest, kupienie akcji i czekanie na pojawienie się odpowiedniej „koniunktury gospodarczej”.  A jeszcze cięższym zadaniem jest wytypowanie momentu podczas okresu prosperity. Kolejna spółka, która w najbliższym czasie może okazać się dobrą inwestycją.

akcje Synthos

Czekamy na koniec Miesiąca!!!!

 

 

Akcje MIDAS

Akcje popularne, z wąskim marginesem zaufania. Z technicznego punktu widzenia, jeszcze trochę nisko ale powiedzmy – „Widać Jaskółki” Czy w związku z tym, należy już kupować? Zdecydowanie NIE !!!!  Akcje mają to do siebie, że lubią długo przebywać w trendach. Na Akcjach Midasa, ten trend nadal jest horyzontalny.

W przypadku powyższych akcji Cierpliwość jest w Cenie.

Treści zawarte w tym komentarzu są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading