Akcje SYGNITY – Kolejny Udany Debiut +10% w 3 sesje (SGN, GPW)

Witamy w Naszych Szeregach Damiana !
Jego Inwestycja wg. metod uczonych w kursie http://SzkolenieGieldowe.pl czyli krótka historia Inwestycji Akcje SYGNITAkcje - PsychologiaY (SGN)

Oficjalnie chciałbym powitać a jednocześnie pochwalić Damian M.

Nasza współpraca rozpoczęła się na początku Listopada 2016 roku. Spotkaliśmy się, podczas Konsultacji Inwestycyjnej Online, którą Damian wygrał.

Po krótkiej rozmowie, Damian zdecydował się skorzystać z oferty i na efekty swojej decyzji, długo czekać nie musiał.

Czy w związku z tym, kurs o którym wspomniałem w ofercie jest taki skuteczny? Na pewno to jeden z elementów, ponieważ tylko silną wolą rzeczywistości się nie da oszukać ale, również ważnym czynnikiem jest zaangażowanie
i konsekwencja Damiana.

„Za podjętą decyzją poszła praca i na jej efekty długo czekać nie trzeba było.”

Oto opis transakcji. Krok po kroku …

Po ukończeniu Kursu :http://SzkolenieGieldowe.pl, Absolwenci otrzymują dostęp do Zamkniętej Grupy – Elitarnego Klubu Giełdowego.  Jest to miejsce w którym, po szkoleniu można przyspieszyć zdobywanie doświadczenia i nadal uczyć się od bardziej doświadczonych inwestorów. Również jest to miejsce w którym, z wyprzedzeniem publikuje informacje i moje typy inwestycyjne.

1 luty 2017 Akcje SYGNITY (SGN)
3 dni przed oficjalną publikacją, podzieliłem się moimi Perełkami na zbliżający się miesiąc.  m.in. Damian dodał do nich swoją – wypatrzoną indywidualnie perełkę – Akcje SYGNITY  (SGN)
AKCJE SYGNITY 1

W tej sytuacja pozostało nam jedynie zaczekać na potwierdzenie lub zaprzeczenie zaistniałej na wykresie formacji zakupowej. Potwierdzenie staj się dla nas, jednocześnie informacją o zmianie preferencji wśród inwestorów. Cierpliwość jest w cenie, więc nie należy na siłę pośpieszać rynku.

16 luty 2017 Akcje SYGNITY (SGN)
W końcu! Bez stresu, bardzo technicznie pojawiło się Potwierdzenie sygnału zakupowego. Opłaciło się czekać. Podczas pierwszego ruchu cena wzrosła o 5%
Akcje Sygnity 2Inną rolą Elitarnego Klubu Giełdowego jest wzajemne wsparcie. Nie mamy tam lidera, a zasady w zasadzie są intuicyjne.
Pełen hedonizm – nic nie musisz, wszystko możesz, oczywiście nie łamiąc przy tym zasad zdrowego rozsądku i kultury.
Damian przypomniał nam o swojej Perełce. W końcu „Trumna Nie Ma Kieszeni, a Akcji Starczy Dla Wszystkich!”

20 luty 2017 Akcje SYGNITY (SGN)
Na dzień dzisiejszy, cena przebiła barierę zysku 10% i jedziemy dalej po więcej.
Akcje Sygnity 3

Cytując Buffetta, – „Inwestowanie nie polega na rozwiązywaniu trudnych ekonomicznych problemów tylko na ich unikaniu. Inwestowanie zasadza się na szukaniu odpowiedniego momentu i pokonaniu niskiej przeszkody, a nie na zdobyciu nadzwyczajnych umiejętności potrzebnych do przeskoczenia wysokiego płotu.”

Ostatnie Pytanie. 10% . Ile to jest 10%. W tym pytaniu uwidacznia się piękno Giełdy Papierów Wartościowych
i umiejętności jaką jest inwestowanie w Akcje. Tu nie trzeba zawrotnych kwot, zaciągania kredytów i odmawiania sobie wszystkich przyjemności na wiele lat. By rozpocząć swoją przygodę na GPW, Wystarczy: Podjęcie Decyzji, Wykonanie Pracy a Efekty Pojawią Się Naturalnie. 

Ile to jest 10% Zysku ? Wszystko zależy od kwoty, jaką zdecydowałbyś się zainwestować, tak jak w tabelce poniżej.

zrzut-ekranu-2016-12-12-o-11-32-40

stopka

Chcesz zostać Inwestorem, obejrzyj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading