AKCJE PL – PODSUMOWANIE MIESIĄCA

Wrzesień zaowocował licznymi zmianami w naszym portfelu akcji. Pożegnaliśmy się z akcjami PFLEIDER i KGHM. Na ich miejsce mieliśmy dwie epizodyczne inwestycje – akcje BOS i ABCDATA, które tak szybko jak zostały kupione, tak również szybko z nimi się pożegnaliśmy. Niestety zanotowaliśmy stratę po 5% na każdej. Ale zostały nam akcje CIECH, ASBIS, GRUPAAZOTY i ENEA.

Dla odmiany, w tym materiale video skupimy się na aspektach analizy technicznej. Czyli pokaże wam, w jaki sposób reaguje na straty, w których miejscach i na jakich zasadach stawiam oczekujące zlecenia stop i czy zawsze są to oczekujące. Wspomnę również w dwóch zdania o dolarze.

Zapraszam do oglądania!

 

 

 

stopka

Chcesz zostać Inwestorem, wykonaj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora.

...
Loading