Akcje PL: „Na rynku akcji zarabia się siedząc a nie handlując”

W kursach inwestycyjnych przeznaczonych na rynek giełdowy i dotyczący akcji, duży nacisk kładę na praktykę. Podczas szkolenia zadawane są „zadania domowe” a po kursie od razu wchodzimy na żywy rynek. To główny atut tej dziedziny, czyli relatywnie niski koszt wdrożenia wiedzy  i uzyskania praktyki.

Podczas szkolenia więcej mówię ja, ale po szkoleniu sytuacja się odwraca i to na adepta spada odpowiedzialność i inicjatywa. Oto nagranie z wczorajszej sesji, podczas którego wspólnie z Franciszkiem analizujemy bieżącą sytuację na jego inwestycji, czyli na Akcjach SANOK. Takie podejście daje bardzo pozytywny efekt, ponieważ podczas pracy na żywej giełdzie pojawiają się pytania i jest możliwość ich zadania. Jednocześnie omawiane są nawyki, rozwiązywane problemy a wszystko to po to, by stać się Zarabiającym Inwestorem…

Na dzień dzisiejszy zysk na  Akcjach SANOK u Franciszka wynosi 7%. Stop Loss został przeniesiony na moment zakupowy więc pozostaje nam bezpiecznie czekać na dalszy rozwój sytuacji. 

Ile można zarobić na Giełdzie ?

Jednym z moich ulubionych form kontaktu z Wami są Konsultacje Inwestycyjne. Ostatnio miałem ich trochę i widzę, że częstym pytaniem powtarzającym się wśród początkujących graczy jest ile można zarobić na Giełdzie ?

Rozpatrując powyższą inwestycję Cyfry wyglądają następująco:

akcje - wizualizacja

Przy inwestycji 1000 złotych, może kwota nie powala, ale pamiętajmy, że są to pieniądze biorące się z inwestycji a nie z naszej pracy. Wystarczyło zrobić odpowiednią analizę i podjąć decyzję…

stopka

Chcesz zostać Inwestorem, wykonaj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading