Akcje SANOK w Portfelu, a w gronie EKG witamy nowego Członka!

Akcje - Psychologia

Rynek nie znosi próżni. Dziś do Portfela trafiają Akcje SANOK. Tym bardziej jest mi miło, ponieważ tak się składa, że jest to pierwsza inwestycja na rynku Akcji kolejnego, nowego Członka Elitarnego Klubu Giełdowego – Franciszka.
Na tą spółkę zaczailiśmy się kilka dni temu. Rynek robił swoje, machając cenami w różnych kierunkach, ale na ten moment widać, iż cierpliwość się opłaciła.

Z Franciszkiem współpracowałem indywidualnie. Kurs rozpoczęliśmy 2 miesiące temu i nie powiem, musieliśmy wyjaśnić sobie różnice w podejściu pomiędzy rynkiem akcji a forex oraz poradzić z pewnymi nawykami. Na giełdzie panuje zasada, że „im szybciej tym wolniej”, dlatego też, czasami problem większy tkwi w cierpliwości niż technice. Stop Loss ustawiony – reszta w rękach rynku!

Akcje SANOK

Miłego weekendu !

stopka

Chcesz zostać Inwestorem, wykonaj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading