Akcje ROVESE w Portfelu IGHB

akcje ROVESE

 

Dzisiaj podczas sesji kupiłem spekulacyjnie akcje ROVESE.

Cena zakupu 1.44 zł.

 

W zasadzie na tą spółkę czekamy już od kilku miesięcy.

(art.Akcje z Polskiego Rynku MIESZKO – ROVESE – ASBIS)

Często wspominałem o niej w towarzystwie Akcji ASBIS, które do portfela trafiły na początku tego roku, a na dzień dzisiejszy zysk przekroczył  26 %

Wracając jeszcze do tematu Akcji ROVESE, do wielu sygnałów technicznych jakie można było zaobserwować na tym walorze doszedł ogromny wolumen, co jeszcze bardziej uwiarygadnia  całą sytuację.

Przypominam, że w portfelu mamy jeszcze akcje AZOTYTARNOW,  która ostatnie dni spędza powiększając historyczne maksima.  Na Akcjach AZOTY również zysk przekroczył już  23 % a do naszego portfela trafiły 19 grudnia 2012 r.

 

Treści zawarte w tym komentarzu są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading