Akcje POLNORD w Portfelu

Akcje ŚG

 

Dziś podczas Porannego „Śniadania Giełdowego” wspólnie z uczestnikami kupiłem akcje POLNORD

 

Śniadania Giełdowe są  wspólnym projektem, który realizujemy razem z chłopakami z „Naszej Sakiewki” zaś samym zadaniem ich jest pokazywanie, że na giełdzie można cyklicznie zarabiać pieniądze.   Podczas tych śniadań, głównie skupiamy swoją uwagę na rynku terminowym, jednak od czasu do czasu, zdarza się nam również powiedzieć o ciekawych i aktualnych inwestycjach z rynku kasowego.

Dzisiaj po omówieniu sytuacji na kontraktach FW20, w kilu zdaniach omówiłem możliwość zainwestowania pieniędzy w akcje POLNORD.

Szczegółowo omówiliśmy zasady zakupu wraz z warunkami postawienia Stop Loss i dopasowania ilości gotówki do tej pozycji.

 Jak się okazało, był to  strzał w dziesiątkę, który na tą godzinę  przyniósł już zysk ponad 15 % nett.

Nagranie z porannego weebinara  wkrótce zamieszczę na moim video blogu.

Aktualizacja Portfela Akcji: w miesiącu kwietniu  do portfela kupiliśmy Akcje ROVESE, zaś po 2 % Dywidendzie i zysku 12%  wypadły nam akcje AZOTYTARNOW.

Akcje tabelka 04

 

 

 

 

 

Treści zawarte w tym komentarzu są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading