AKCJE PL: Przepraszam za zwłokę z nagraniem wideo podsumowującego ubiegły miesiąc na rynku akcyjnym, ale niestety przy chorowało mi się i stąd ta zwłoka w nagraniu. Ale juz wracam do zdrowia, więc lada moment nagranie się pojawi.
Tym czasem  postanowiłem napisać kilka zdań na temat bieżącej sytuacji w portfelu itd. 

1. Obecnie znajdujemy się na półmetku „Zimowego Kursu Inwestycyjnego”

Duży nacisk położyliśmy na praktyczną wiedzę, którą uczestnicy niemalże od razu będą mogli wykorzystywać we własnym inwestowaniu.

I na efekty nie trzeba było długo czekać.

Hit dzisiejszej sesji, który jest omawiany podczas naszych co tygodniowych spotkań, a to za przyczyną, że wśród uczestników znalazł się, „agent” który nie mógł się doczekać i postanowił wykorzystać, nadarzającą się  sytuację na akcjach #KREZUS.

W miniony weekend omawialiśmy materiał dotyczący  formacji świecowych, a spółka zakupiona przez Szymka, posłużyła jako, żywy przykład do analizy przed faktem.

Kupić to jedno, ale prowadzić inwestycję to drugie. Dobrze się złożyło, ponieważ uczestnicy szkoleń, naocznie mogą się przekonać w jaki sposób powinno prowadzić się inwestycję i co najważniejsze, że prowadzi ją jeden z nich, czyli osoba, która jeszcze kilka tygodni wcześniej nie miała pojęcia o rynkach finansowych.

Między czasie, zgodnie z „SURÓWKĄ na marzec 2018” do mojego portfela akcji, podczas dzisiejszej sesji wskoczyły akcje #LENA.

Jednak nie obyło się również bez strat. W ubiegłym tygodniu zamknąłem pozycję na akcjach KGHM oraz ORANGEPL. Co do tych drugich, sygnał w oparciu o który zdecydowałem się wejść na rynek nie został zanegowany, jednak zasady money managamemt są bezdyskusyjne.

Akcje PKPCARGO nadal w portfelu.

 

 

 

Chcesz zostać Inwestorem, obejrzyj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading