AKCJE – Sukcesy uczniów miarą pracy nauczyciela …

zrzut-ekranu-2016-11-28-o-15-41-10

„Inwestowanie nie polega na rozwiązywaniu trudnych ekonomicznych problemów tylko na ich unikaniu. Inwestowanie zasadza się na szukaniu odpowiedniego momentu i pokonaniu niskiej przeszkody, a nie na zdobyciu nadzwyczajnych umiejętności potrzebnych do przeskoczenia wysokiego płotu.”
                                                                                                                           Warren Buffett

 

Z Piotrem rozpocząłem szkolenie kilka miesięcy temu.

Standardowa procedura:
1 zasada – nigdzie się nie śpieszymy.
2 zasada – kładziemy duży nacisk na indywidualizm ucznia, stąd po każdej lekcji jest zadanie domowe.
3 zasada – Pracujemy na Efekt.

Dziś otrzymuję taką wiadomość, w której i tak ostatnie zdanie należy do Piotrka !

 
zrzut-ekranu-2016-12-15-o-11-57-06

 

Chcesz zostać Inwestorem, obejrzyj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading