Akcje vs Emitent

Akcje : Emitent

 

W zeszłym tygodniu z Portfela Akcji z wielkim hukiem wypadły Akcje KOMPUTRON.

Niestety i tak za późno, ponieważ w naszym portfelu spędziły ponad 3 miesiące i oprócz tego w iście nieeleganckim stylu, przynosząc największą roczną stratę.  Cóż, takie sytuacje tylko utwierdzają mnie, że nie można faworyzować Akcji i zawsze należy zachować Zasady Odpowiedniego Podziału Kapitału w Portfelu.

Wielkimi Krokami zbliża się kolejne podsumowanie miesiąca. Tym bardziej się cieszę, bo wszystko wskazuje na to, że w końcu zaczyna coś się dziać na rynku. Na kilku spółkach zaczyna kończyć się kształtować jednoznaczna formacja, sugerująca Zwrot lub co najmniej Przyśpieszenie. W jednym i drugim przypadku, doprowadzi nas to do pewnych wyjaśnień.

Tym czasem, podrzucam kolejną możliwość inwestycyjną, czekającą jeszcze  na potwierdzenie. 

Akcje CORMAY
Sposób zakupu został szczegółowo omówiony w 7 Lekcji : SZKOLENIA GIEŁDOWEGO 

 

 

Chcesz zostać Inwestorem, umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem Salamucha: KLIKNIJ TU! 

Nie wiesz czy nadajesz się na Inwestora?- WYKONAJ DARMOWY TEST INWESTORA: KLIKNIJ TU!  i przekonaj się o tym!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading