Akcje: By mówić o bessie trochę za wysoko, ale nazywać to hossą to duża przesada…

Marazm i wszechobecny brak obrotu to obraz sytuacji na polskich akcjach. W takiej sytuacji dużym wyzwaniem jest, znaleźć godny zainwestowania walor. Zapraszam do oglądania kolejnego podsumowania miesiąca. Przyjrzymy się sytuacji na akcjach Kruk, Bogdanka, Energa i Kania.

Dużo psychologii i realnego podejścia do bieżącej sytuacji na akcjach notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.


 

Chcesz zostać Inwestorem, wykonaj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading