Towarzystwo pęcznieje i w Elitarnym Klubie Giełdowym jest nas co raz więcej!  Mówi się, że po owocach ich poznacie… Kolejna inwestycja w Akcje naszego Absolwenta!


Jednym z wielu Atutów Szkolenia Giełdowego jest Fakt, że wiedzę z niego uzyskaną niemalże od razu można wykorzystać w praktyce! 
Za nami kolejny udany debiut! Podczas dzisiejszej sesji, do grona Elitarnego Klubu Giełdowego dołącza Maks. Jest to jego pierwsza inwestycja, to też tradycyjnie w takich sytuacjach towarzyszę Absolwentom.

Potwierdza się zasada, „Pracy na Efekt”

Resztę zobaczcie sami ! :)

Akcje

Oficjalnie Witam w Naszym Gronie – Inwestorów EKG !  – PS

stopka

Chcesz zostać Inwestorem, obejrzyj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading