AKCJE BIOTON – Formacja RGR …

Słońce Internetu,
Nadzieja Spekulantów,
Ikona Komercyjnej Przedsiębiorczości …

Akcje Bioton

 

 

 

 

A tak na poważnie,  wielka nadzieja Spekulantów w 2006 roku. Często nazywana nowym KGHM-em , jedna z najpopularniejszych spółek.

Oczywiście mitem jest twierdzenie, że polskie społeczeństwo interesuje się giełdą, ale ta spółka była wyjątkiem…  Rozpoczynając od spekulantów z giełdy a kończąc na taksówkarzach z większych miast. Każdy kto choć trochę interesował się rynkiem miał swoje 5 minut na tej spółce… Towarzysząca hossa jeszcze bardziej nakręcała nadzieje w głowach optymistów. Jak to się skończyło można zobaczyć na wykresie, ale historia giełdy pokazuje, iż działa ona jak wielkie wahadło…. Od przewartościowania do niedowartościowania i z powrotem,  i tak bez końca….

Czy i tym razem tak będzie ? Póki co możemy zadziałać w oparciu o zasadę ruchu mierzonego wg. AT
Szansa na 10% zysku w kilka dni :)

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading