Akcje ABCDATA, ASBIS, ALIOR, ENEA i KGHM

Witam Was po trzy tygodniowej przerwie. Jeśli ktoś jeszcze nie wie, była ona spowodowana sprawdzeniem tego, w co się wierzy i jakie się ma lub miało marzenia. O szczegółach mówię w materiale video poniżej :)

W temacie Giełdy. Zamykając  październik  miałem w portfelu cztery walory: akcje ABCDATA , akcje Alior, Akcje ASBIS i akcje ENEA. W listopadzie otworzyłem jedną pozycję spekulacyjną na akcjach XTB, która okazała się mocno merytorycznie lekcją. Szczegóły transakcji i mój stosunek do niej omówiłem w oddzielnym artykule (KLIKNIJ TU!)
Na reszcie walorów pozakładałem Stop Loss i wyjechałem :)

Akcje ABCDATA – sprzedaż nastąpiła po cenie 2,13 groszy.  już 1 grudnia 2017 roku.

Akcje ENEA  – zostały sprzedane 6 listopada z zyskiem 9% (Link do art: KLIKNIJ TU!)

Akcje ASBIS – zaraz za poprzednim walorem (ABCDATA) wypadły z portfela po cenie 2,77 realizując zysk 11%

Akcje ALIOR nadal trzymam w portfelu i od wczorajszej sesji również, pozycję na akcjach KGHM w wyniku formacji „wyspa odwrotu” w skali dziennej.

 

 

Chcesz zostać Inwestorem, wykonaj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading