Akcje PKPCARGO dziś zagościły w naszym portfelu akcji.  

Pierwsza spośród styczniowych Perełek, omawianych w najnowszym video (link do video) podczas dzisiejszej sesji trafiła do naszego portfela. Są nimi akcje PKPCARGO

W analizie technicznej jest taka zasada: „od ogółu do szczegółu”. W video omówiłem sytuację na wykresie miesięcznym, jednocześnie sugerując, że na innych skalach również pojawiły się symptomy wzrostu.

Cena zakupu: 57,20 zł.  Stop Loss -5%

 

Chcesz zostać Inwestorem, obejrzyj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading