Akcje / Kontrakty na Akcje + Perełki na Luty 2019

Za nami pierwszy miesiąc roku, który może napawać optymizmem co do przyszłości rynku. Poza praktycznym spostrzeżeniem wzrostu na rynkach kolejnym argumentem optującym za hossą jest stara maksyma w Wall Street – jaki styczeń taki cały rok Robiąc badania statystyczne, ów stwierdzenie potwierdza się w ponad 85%, to też jakąś tam jaskółką można to nazwać.

Nie mniej jednak ja nadal zachowawczo wybieram swoje inwestycje. Główne czynniki, które biorę pod uwagę, poza tymi technicznymi to odpowiednie obroty, które mają mi zapewnić łagodne wyjście z inwestycji.

I tak pierwsza moja inwestycja – USA. KIMCO REALTY CORP #KIM

Informacja o zajęciu pozycji pojawiła się na grupie EKG [Tam najszybciej można uzyskać informacje o moich poczynaniach na rynku, to też, jeśli jeszcze nie jesteś jej uczestnikiem, to zapraszam!: [KLIKNIJ TU I DOŁĄCZ ZA DARMO]

Natomiast o kolejnych dwóch inwestycjach informowałem już jakiś czas wcześniej. (tu masz artykuł wraz z opisem transakcji) Kontrakty na akcje ENERGA i akcje PLAY.
To obecnie posiadam w portfelu Akcji PL

Więcej szczegółów w materiale Wideo

1/ Omówienie bieżącej sytuacji na akcjach PL i USA;
2/ Perełki na Luty 2019 rok;
3/ Psychologia inwestowania – podejście praktyczne.


Podsumowanie:
Akcje KIMCO REALTY CORP #KIM – cena K 17,02 usd
Kontrakty na Akcje ENERGA – Long 10.02/szt.
Akcje PLAY – cena K 21,70 

 

Masz pytania, chcesz zacząć inwestować i zarabiać na rynkach finansowych, umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem Salamucha: KLIKNIJ TU!

...
Loading