Akcje ORANGEPL 

Poniżej zamieściłem wykres firmy ORANGEPL w skali miesięcznej. Widzimy na nim odwróconą formację głowy z ramionami.

Podczas piątkowej sesji (05.01.2017) zostałem zahaczony tą czerwoną świeczką po cenie 6,12 zł. Silnym elementem obecnej sytuacji jest luka którą oznaczyłem błękitnym kolorem, tam też jest moje miejsce obrony.

 

Reszta w rękach rynku!

 

 

Chcesz zostać Inwestorem, obejrzyj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.