AKCJE USA – Jak zacząć inwestycje za oceanem?

Od kilku miesięcy coraz śmielej komunikuje informację o moich zagraniach na rynku Akcji Amerykańskich.  Głównie wymuszone jest to tym, co dzieje się na rodzimym GPW i możliwościami inwestycyjnymi na akcjach, jakie niesie tamten rynek.

Akcje takich gigantów jak Apple inc. , Google, Facebook, McDonalds czy wiele wiele innych są bardziej w zasięgu niż kiedykolwiek!  Strategie dywidendowe, płynność, mniejsze ryzyko polityczne i bardziej rozwinięta kultura inwestycyjna, to tylko pierwsze pozytywne doświadczenia z tamtej giełdy. To właśnie na tamtym rynku ukuło się stwierdzenia, że Akcjonariusz, który nie sprzedaje, jest równie cenny, jak ktoś, kto kupuje

To nie znaczy, że nie ma tam patologicznych zachowań. Zbiór zasad, które wykorzystywałem na GPW i które miały mnie chronić przed różnymi oszustwami, tu również się sprawdzają.

Obecnie wszystko tak poszło do przodu, że już nie musisz kombinować ze znajomymi z ameryki, by założyć konto, możesz inwestować w dolarach, ale również w polskich złotówkach a na koniec roku, zamiast się bawić w exele do zliczania wpłat i wypłat by wyliczyć należny podatek, otrzymasz Pit bezpośrednio z biura!

NAMIARY NA MOJE KONTO INWESTYCYJNE USA – Załóż konto i otrzymaj bonus!

Z serducha, polecam wam konto i najnowszą audycję, w której omówię plusy konta, które wykorzystuje indywidualnie w moich inwestycjach na rynku Amerykańskich Akcji oraz omawiam gdzie i jak założyć konto, co jest istotne przed wyborem konta i wiele więcej.

Podsumowując:
1/ Założenie i prowadzenie konta Bezpłatne, wszystko online.

2/ Możliwość prowadzenia rachunku w dolarach lub polskich złotych.
3/ Obsługa konta w języku polskim.
4/ Firma Polska podlegająca pod Komisję Nadzoru Finansowego i Bankowy Fundusz Gwarancyjny.
5/ Dostęp do wykresów i cen online [bez żadnych opóźnień].
6/ Platforma i jej obsługa intuicyjna.
7/ Brak obowiązku minimalnej wpłaty!
8/ Na koniec roku otrzymasz Pit, by móc się rozliczyć z zysku!
9/ Możliwość testowania i nauki na koncie demo. (kliknij tu!)

Polecam!

NAMIARY NA MOJE KONTO INWESTYCYJNE USA – Załóż konto i otrzymaj bonus! 

A co w takim razie Paweł uważasz o produktach CFD, bo jak chodzą słuchy, tam to dopiero się ludzi oszukuje…

Kiedyś na ten temat już nagrałem audycję, którą odsłuchać możesz na moim kanale YTB (kliknij tu!)
Temat jest na tyle ciekawy, że w kolejnej audycji odświeżę go, mówiąc również o wolności i niezależności inwestora, a sam produkt porównam do cukru na wolnym rynku! :P

 

 

 

Masz pytania, chcesz zacząć inwestować i zarabiać na rynkach finansowych, umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem Salamucha: KLIKNIJ TU!

...
Loading