Akcje PL – „sell in may and go away” – tradycja podtrzymana…

AKCJE PL: Długo oczekiwane, ale w końcu pojawiło się video dotyczące aktualnej sytuacji na Rynku.  W tym materiale omawiam moje doświadczenia związane z wypłatą dywidend na polskiej giełdzie. Krótko omawiamy aktualny stan mojego portfela i na koniec tradycyjnie dzielę się swoimi typami inwestycyjnymi na najbliższy okres.

Serdecznie zapraszam do zapoznani się z materiałem video w którym dzielę się szczegółowo, opisem sytuacji na poszczególnych walorach


Aktualna sytuacja w moim portfelu akcji maj 2017

Akcje Tabelka - 05.2017

To co w chwili obecnej dolega większości walorów notowanych na GPW, to marazm. Nie mamy do czynienia z szerokimi spadkami, ale również ciężko mówić o jakiś wzrostach. Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość. To jest w cenie w chwili obecnej!

 

stopka

Chcesz zostać Inwestorem, wykonaj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą

...
Loading