Akcje LUBAWA

Akcje LUBAWA

 

 

 

 

Wychodzi na to że, i tym razem „Strach Miał Wielkie Oczy”  Być może jeszcze za wcześnie by jednoznacznie stwierdzić, że mięliśmy do czynienia z korektą i że, najlepsze przed nami, ale po raz kolejny okazało się że, chłodna kalkulacja i jasne metody gry decydują o Sukcesie w Świecie Inwestycji.
Podczas dzisiejszej sesji Akcje LUBAWA wzrosły  o 6,8% znacząco odsuwając się od Limitu STOP LOSS.  Zasada by nie decydować za rynek pozwoliła nadal prowadzić tą już mocno zyskowną pozycję który, na ten moment wynosi  23%

 

Treści zawarte w tym komentarzu są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading