Kiedy leje się krew na giełdzie, KUPUJ… Akcje KRUK

Jeden z najbardziej znanych aksjomatów z Wall Street. Stary jak sam rynek, a mimo to nadal w mocy.

Dziś na warsztat wziąłem akcje KRUK. Rzadko zdarza mi się korzystać akurat z tej formacji na rynku akcji, ale widzieć i nie skorzystać to grzech. Tym bardziej, że podejmowanie ryzyka, to element tego zawodu.

Formacje Trójkąta Zniżkującego
Poniżej zamieściłem slajd z warsztatu dotyczącego kontraktów terminowych (FW20) na którym szczegółowo opiana jest formacja.

Rynek ten wymaga większej szczegółowości, stąd też procenty i tak konkretne statystyki.

A tu widzicie jak układa się obecna sytuacja na akcjach KRUK. Pamiętajcie, wcześniejsze i prawidłowe odczytanie zamiarów rynku daje nam przewagę nad innymi inwestorami.   

*Jest również wersja alternatywna, dla dalszych losów tej spółki…

Cierpliwość jest w cenie.

 

Chcesz zostać Inwestorem, wykonaj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.