Akcje KRUK: Skubanie przez piranię…

Na akcjach KRUK możemy zaobserwować tzw. przyzwyczajanie inwestorów do ceny. Podgryzanie, czyli ułamkowe straty, które nie powinny wywoływać chęci sprzedaży. Zwyczajowo takie sesje kończą się długimi knotami, napawającymi nadzieją na wyczekiwane odbicie. Strasznie niebezpiecznie, gdyż po upływie kilku sesji okazuje się, że cena wylądowała 3-5% niżej od tolerowanego przez nas poziomu straty. Tym bardziej że momentalnie, taka sytuacja może wywołać powstanie marubozu (jednosłupkowa formacja świecowa).

Jedynie wolumen pobudza nadzieję. Kontekst obecnej sytuacji i moje zachowanie w jej wyniku został opisany tu: KLINKIJ TU!

WYWALAM – Sprzedaż 221!

Swoją drogą, na celowniku jedna ze spółek omawianych w moim wideo sprzed kilku dni. Akcje #BOGDANKA.
Jeżeli jeszcze go nie oglądałeś, to możesz, zobaczyć je klikając Tu!

 

 

 

 

Chcesz zostać Inwestorem, wykonaj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.