Akcje KREZUS Wiedzieć i nie podejmować działań, w naszej branży znaczy nie wiedzieć!

Dziś pochylmy się nad przypadkiem Akcji KREZUS. W miniony miesiącu, pod jedną z moich prognoz zamieściłem nieśmiałą sugestię, dotyczącą tego waloru.

 


Oczywiście, ze statystyk wiadomo, że w 70% przypadków potwierdzona formacja, czego następstwem jest wybicie powyżej linii szyi (na wykresie zaznaczone cyfrą 1) z dużym prawdopodobieństwem następuje klasyczny powrót nieprzekraczający poziomu poniżej prawego ramienia (na wykresie okres oznaczony cyfrą 2). Jest to dogodny moment, wykorzystywany do zajęcia pozycji, ale jak się za dużo pracuje to potem się nie ma czasu na zarabianie pieniędzy, cytując klasyka :)

Przypominam o dzisiejszym webinarze, dotyczącym radzenia sobie ze spadkami na giełdach. Zaczynamy punktualnie o 20.00

Do zobaczenia!

 

 

 

Chcesz zostać Inwestorem, zrób darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading