AKCJE PL: Zimowy Kurs Inwestycyjny

Akcje KREZUS pojawiły się również na kursie…
Od stycznia 2018 roku, przy współpracy z naszym Partnerem Fundacją Banku Zachodniego WBK prowadzę kurs Analizy Technicznej pt. „Zimowy Kurs Inwestycyjny”

Uczestnicy sukcesywnie poznają kolejne techniki analizowania wykresów. Duży nacisk stawiamy na praktykę, to też każda lekcja kończy się zadaniem domowym.

Ciężko oprzeć się pokusie i nie inwestować :)

A że czasem, po prostu, tak po ludzku chcemy spróbować, tego o czym się dowiadujemy, w praktyce na rynku, zdarzają się i takie sytuacje:

Akcje #KREZUS 

Sytuacja po pierwszej lekcji i kilku rozmowach indywidualnych: Akcje KREZUS skala dzienna.


kilka sesji później:

Na kolejnej sesji:

Lekcję dotyczącą zarządzaniem pozycją jeszcze mamy przed sobą, ponieważ osobiście nie wieżę w weekendowe spędy i tłoczenie wiedzy w ciągu 8 godzin. Kurs realizowany jest w kilku spotkaniach, w taki sposób by uczestnicy zdobywaną wiedzę byli w stanie wchłonąć i przynajmniej w jakiejś części sprawdzić i zrozumieć.

I nie chcę w tym miejscu przykładać sobie zasługę, ponieważ to uczestnik kursu zdecydował się zawrzeć transakcję.
Jednak nie byłby w stanie, gdyby nie wiedza wynikająca z Analizy Technicznej. I coś na koniec, sprawdź jak sprawiła się luka!

Dzięki AT nie musimy zgadywać! 

Jutro kolejna lekcja!

 

 

 

Chcesz zostać Inwestorem, obejrzyj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading