#Akcje, kontrakty na akcje i #kryptowaluty-tak upłynął 2018 rok na #GPW.


Ostatnie w tym roku podsumowanie obejmujące swym zasięgiem cały rok zmagań na GPW.
W materiale poruszyłem moje inwestycje na rynku akcji, wyciągając z nich wnioski pod przyszły 2019 rok.
Po to by się staćlepszym inwestorem!

Odniosłem się do kolejnego instrumentu, jaki są kontrakty na akcje notowane na rynku regulowanym, GPW.
Okazuje się, iż była to kluczowa decyzja pozwalająca wygenerować zysk w tak niesprzyjającym dla inwestorów okresie na rynkach finansowych.

Poświęciłem również moduł krypto walutom [#kryptowaluty] podczas którego powiedziałem, czego się spodziewam w najbliższych miesiącach, a nawet okresie kilku lat.

Wszystko zostało okraszone niemałą dawką psychologii inwestora, więc wyszedł z tego całkiem niezgrabny, ale na pewno wartościowy materiał edukacyjny, którego efekty i wnioski będziesz mógł zastosować u siebie w inwestowaniu.

Zapraszam do oglądania i komentowania!


 

 

Masz pytania, chcesz zacząć inwestować i zarabiać na rynkach finansowych, umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading