Mamy rozstrzygnięcie konkursu ogłoszonego w połowie sierpnia, dotyczącego prognozowania ceny akcji #KGHM notowanych na #GPW. Mniej więcej, polegało to na tym, że w terminie nieprzekraczającym 20 sierpnia, należało w komentarzu pod materiałem video podać swój typ, obowiązujący 30-tego sierpnia na koniec sesji.

Szczegóły konkursu – możesz zobaczyć tu! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Finalnie, po fixingu cena jaka została osiągnięta na koniec sesji to 180,70 PLN. I tak się złożyło, że była to cena, która najbliżej jest tej, którą podałem ja…

Miałem dylemat, czy szukać na siłę zwycięzcy czy zostawić tak jak jest :/. Łatwość wzięcia udziału spowodował, decyzję, że póki co książka zostaje u mnie :). Pomyślę nad kolejnym wyzwaniem, ale o tym wkrótce!

 

Dziękuje księgarni internetowej Maklerska.pl za przesłanie książki i Wam za udział!  Przypominam, że książka jest nadal do nabycia w księgarni! Polecam!!!

 

 

Klienci którzy otworzą rachunek inwestycyjny poprzez ten link lub wpisując pawelsalamucha.pl w miejscu kupon otrzymają do wykorzystania 50$ w ciągu 2 miesięcy od wpłaty pierwszego depozytu.  Kliknij tu!

👉 Chcesz zacząć inwestować? Umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

...
Loading