Akcje KGHM w naszym portfelu!

„Inwestowanie w Akcje nie polega na rozwiązywaniu trudnych ekonomicznych problemów tylko na ich unikaniu. Inwestowanie zasadza się na szukaniu odpowiedniego momentu i pokonaniu niskiej przeszkody, a nie na zdobyciu nadzwyczajnych umiejętności potrzebnych do przeskoczenia wysokiego płotu.”

Podczas wczorajszej sesji w wyniku wcześniej zaobserwowanej formacji 123 na wykresie w skali dziennej, podjęliśmy decyzję o zakupie akcji KGHM Polska Miedź s.a. Cena zakupu 116 złotych za sztukę. Jest to jedna z najpopularniejszych akcji na naszym parkiecie. W związku z tym, nie spodziewamy się spektakularnie szybkich wzrostów, tylko umiarkowanego wzrostu, dywersyfikującego portfel.

Zrzut ekranu 2017-07-17 o 16.55.06

stopka

Chcesz zostać Inwestorem, wykonaj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą