666 i Akcje GTC – Co mają wspólnego ?

6,66 – Na takim poziomie podczas piątkowej sesji zatrzymała się cena Akcji GTC.  Przypadek ?
Z symboliką, Oczywiście! 

Akcje GTC
Ale jeżeli chodzi o AT to nadal trzymam się planu, przedstawionego w wideo opublikowanym na początku miesiąca i dotyczącym mojego portfela akacji oraz sytuacji na Giełdzie.  

PS.  Akcje Vistuli i Trakcji nadal w grze.

 

 

Jeżeli Ty też chcesz zarabiać inwestując w Akcje zapraszam do zapoznania się z moim szkoleniem: Kompletna Metoda Inwestowania Na Giełdzie : WIDEO   lub do skorzystania z możliwości indywidualnej konsultacji KLIKNIJ TU

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading